Časopis Heuréka

Objevte neobjevené! Heuréka - 2. NEJlepší český středoškolský časopis!

Statistika

TOPlist

Novinky

O Heuréce

Pár slov o webu...

Informace a navigace webu...

Tento web je věnován středoškolskému časopisu Heuréka. Můžete zde nalézt vše možné týkající se Heuréky, ba dokonce i fakta zdánlivě nemožná..
Web je v provozu teprve od února 2007, takže zde nenajdete nějaké historické údaje z 1., 2. A 3. ročníku Heuréky...  Stránky jsou pravidelně aktualizovány, avšak v září každého roku probíhá generální rekonstrukce.

Navigace webu:

 
V sekci O Heuréce se můžete dočíst pár základních informací o samotném časopisu i tomto webu.
Na úvodní stránce tohoto webu, v rubrice Novinky a Události se můžete dozvědět o aktuálních věcech týkajících se Heuréky. A v podrubrice se ukrývá archiv starších novinek. Další rubrikou webu heureka.wgz je Tvorba časopisu. Tady můžete zjistit vše o úskalích tvorby školního časopisu. V samotných podrubrikách již naleznete seznam lidí, kteří připravují studentský časopis Heuréka a pár základních informací o každém z nich.
Sekci webu pod názvem Archiv a její podrubriky snad ani není třeba popisovat...
Přidej se! - zde naleznete všechny informace a podklady pro přidání se do tvorby časopisu Heuréka. Rozhodně sem zavítejte...
Data uzávěrek, chůzí a "firemních" akcí naleznete v rubrice Termíny.

Děkujeme za návštěvu webu.

Mnoho pěkných a zajímavých chvil u Heuréky a našeho webu Vám přeje šéfredaktor a správce webu www.heureka.wgz.cz,

Ondřej Bendl

 

Žádné komentáře
 
Časopis studentů (a profesorstva) Gymnázia a SOŠPg v Nové Pace... -> Časopis Heuréka byl vyhlášen druhým NEJLEPŠÍM českým středoškolským časopisem! <-