Časopis Heuréka

Objevte neobjevené! Heuréka - 2. NEJlepší český středoškolský časopis!

Statistika

TOPlist

Novinky

Novinky a Události

PROLOG

Na konci času: Na začátku nové éry...
Vážení a milí Heuréčané, nečekejte pod tímto titulkem další bohapustý článek o 21.12.2012. Jedná se totiž o prolog. Skromný prolog týkající se dění v útrobách časopisu. Jak je vám již známo, v uplynulých dnech se toho hodně změnilo. Staré dobré známe vedení ve složení Ondra Bendl a Vašek Boch, složilo svá privilegia a povinnosti, říkejme jim "privilegované povinnosti", na bedra svých vycvičených následovníků ze 2.G. Novým "šéfem" jsem se tedy stal já, (Lukáš Fára) a další člověk, který se bude spolu se mnou podílet na úzkém chodu časopisu nosí hrdě jméno Jiří Kodym. Tímto dávám na vědomí, spíše než prachsprosté vychloubání, pravý a skutečný význam věci, který ovlivní váš každodenní život a život předchozího vedení bude přinejmenším ulehčen. Aby se tak stalo, tak vás prosím - dotazy týkající se Heuréky a všeho okolo ní od teď směrujte na nás dva. Potkáte nás na chodbě školy, nebo též na ICQ (327876049). Toť na úvod.

Jinak všem redaktorům současným a snad i budoucím děkuji za toleranci. Z počátku to není nejlehčí. Technická - e-mail po změně vedení platí stále stejný..můžete v klidu usínat s tím, že o informačně-technické zázemí se nikdo nestará..xD .Bude to nadlidský úkol, ale pokusím se udržovat veškeré komunikační a propagační prostředky. (a snad je i rozšířit).. Co jiného dodat.. tak snad ať to s námi táhnete dál ..

PS: Brzy čekejte nějakou další komorní schůzi, která bude z mého pohledu spíš seznamovací a možná dojde i na nějaké novinky a inovátorské supervize..

Lukáš Fára, šéfredaktor
Žádné komentáře
 
Časopis studentů (a profesorstva) Gymnázia a SOŠPg v Nové Pace... -> Časopis Heuréka byl vyhlášen druhým NEJLEPŠÍM českým středoškolským časopisem! <-